Kurumsal

Kurumsal

39 Yıllık Tecrübe

Kurucumuz Mustafa DEMİRBAŞ 1978 ve 2015 yılları arasında Tarım ve Orman Bakanlığı'nda fiili olarak 35 yıl bitki koruma ve fidan sertifikasyon bölümlerinde çalışmıştır. 2015 yılında Mustafa DEMİRBAŞ tarafından kurumsal bir çatı altında kurulmuştur.

Kuruluş amacımız 39 yıllık tarım ve ziraat geçmişini bu süre zarfında ki bilgi, birikim ve tecrübelerini sürekli kendini yenileyerek ve yenilikleri takip ederek kaliteli ve doğru fidanları üretip değerli çiftçimize sunmaktır.

100%
Aşılı
100%
Organik
Firmamız farklı cinslerde aşılı ceviz, badem, zeytin, incir ve meyve fidanları yetiştirmektedir. Her geçen yıl üretim kapasitemizi ve kalitemizi artırarak, hızla büyümekteyiz.

Sertifikalı, hastalıksız kaliteli fidan satışı temel ilkemizdir. Her müşterimizin bahçesini, bahçe kurulumundan itibaren 3 yıl takip ediyoruz. 24 saat telefonla destek hattımız, yıl içinde bahçe ziyaretlerimiz ile sattığımız her fidanın, kurulumunu yaptığımız her bahçenin arkasında duruyoruz. Sattığımız her fidanın sorumluluğunu taşıyarak ismimizin arkasında duruyoruz.

Fidanlarımız tarım ve köy işleri bakanlığından sertifikalı ve devlet destekli olup üretimimizi Aydın’da sürdürmekteyiz. Demirbaş Fidancılık olarak üretimimizi modern tarım ekipmanları ziraat mühendisleri ve Mustafa DEMİRBAŞ kontrolünde yapmakta ve firma olarak çiftçimize danışmanlık ve bahçe tesisinde gerekli desteği vermekteyiz.

Demirbaş Fidancılık Türkiye'nin heryerine keşif, danışmanlık, bahçe kurulum, zirai mücadele ve satış hizmeti verilmektedir.